Iseteenindusportaal

Magilex.com on sinu virtuaalne nõustaja õigusalaste dokumentide koostamisel. Mahukas andmebaas sisaldab lepingute ja teiste õigusalaste dokumentide ning lepingupunktide näidiseid, mida saab kasutada sinule situatsoonile vastava dokumendi koostamisel.

Portaali võimalused

DOKUMENDINÄIDISED

Magilex.com pakub suure valiku lepingute ja teiste õigusalaste dokumentide näidiseid. Näidised ei ole universaalsed lepingupõhjad või nn mallid, vaid reaalsetes tehingutes kasutatud dokumendid. Sinu ülesanne on vaid leida enda situatsioonile sobiv näidis ja ehitada sellele üles oma dokument või kasutada seda lihtsalt eeskujuna.

LEPINGUPUNKTID

Lisaks lepingu- ja teiste õigusalaste dokumentide näidistele saad ligipääsu mahukale lepingupunktide näidiste andmebaasile. Lepingupunkte saab filtreerida lepingu ja punkti liigi ning keele järgi. Näidiste abil saad koostada endale sobiva lepingu või parandada oma lepigupõhjade kvaliteeti. 

ÕIGUSUUDISED

Avaldame jooksvalt viiteid rahvusvaheliste õigusblogide postitustele. Blogid kajastavad aktuaalseid teemasid Euroopa Kohtu praktikast küberturvalisuseni. See on efektiivne võimalus olla kursis Euroopa õigusmaastikul toimuvaga.

Väärtused

Usaldusväärsus

Oleme oma klientidega suheldes siirad ja ausad. Anname vaid sellist nõu, mille õigsuses ja kasulikkuses oleme veendunud. Vajadusel aitame leida spetsialisti väljaspoolt.

Kiirus & mugavus

Peame oluliseks kliendi mugavust teenuste tellimisel ja kiirust lahenduste saamisel. Vastame päringutele vähemalt ühe päeva jooksul ja peame kinni kokkulepitud tähtaegadest.

 

Kulud kontrolli all

Peame oluliseks, et klientidel ei tekiks arveldamisel ebameeldivaid üllatusi. Tasu suurus või suurusjärk on kliendiga eelnevalt kokku lepitud ja kliendil on võimalus enne arveldamist tutvuda tööaruandega.

 

OLE KURSIS UUDISTE JA SÜNDMUSTEGA

Jaga meile oma kontaktandmed ja saadame sulle vahel teateid olulisemate ettevõtlusega seostud õigusalaste uudiste või bürooga seotud arengute kohta.

Nimi(Required)