Nutikam

Õigusbüroo kliendid tegutsevad mitmetes erinevates sektorites. Lahenduste pakkumisel tugineme nende nõustamisel saadud kogemusele. Võta meiega ühendust ja alustame dialoogi just sinu ettevõtte vajadustele vastavate õiguslahenduste leidmiseks.

Õiguslahendused

Modern architectural details

Õigusnõustamine

Pakume õigusalast nõustamist ja esindamist peamiselt ettevõtlusega seotud küsimustes ja äritehingutes. Aitame koostada dokumente, esindame läbirääkimistel ja vaidlustes.

õigustooted

Pakume ettevõtetele juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenust. Aitame korraldada äriühingute asutamise, ostu-müügi ja litsenseerimisega seotud küsimusi.

äriteenused

Pakume ettevõtetele juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenust. Aitame korraldada äriühingute asutamise, ostu-müügi ja litsenseerimisega seotud küsimusi.

Iseteenindusportaal

Magilexi veebiportaal on mahukas ja mitmekülgne igapäevaselt uueneva sisuga õigusinfo andmebaas, mis aitab teostada õigustoiminguid kiiremini ja mugavamalt.

Väärtused

Usaldusväärsus

Oleme oma klientidega suheldes siirad ja ausad. Anname vaid sellist nõu, mille õigsuses ja kasulikkuses oleme veendunud. Vajadusel aitame leida spetsialisti väljaspoolt.

Kiirus & mugavus

Peame oluliseks kliendi mugavust teenuste tellimisel ja kiirust lahenduste saamisel. Vastame päringutele vähemalt ühe päeva jooksul ja peame kinni kokkulepitud tähtaegadest.

 

Kulud kontrolli all

Peame oluliseks, et klientidel ei tekiks arveldamisel ebameeldivaid üllatusi. Tasu suurus või suurusjärk on kliendiga eelnevalt kokku lepitud ja kliendil on võimalus enne arveldamist tutvuda tööaruandega.

 

OLE KURSIS UUDISTE JA SÜNDMUSTEGA

Jaga meile oma kontaktandmed ja saadame sulle vahel teateid olulisemate ettevõtlusega seostud õigusalaste uudiste või bürooga seotud arengute kohta.

Nimi(Required)