Nutikad lepingud

Muudame sinu ettevõtte lepingu- ja dokumendipõhjad nutikaks. Säästa kuni 80% dokumentide koostamisele kuluvat aega ja raha.

Krediitkaarti ei ole vaja

 

Võimalused

Dokumendipõhjad

Saad kasutusele võtta piiramatul hulgal spetsiaaliselt sinu ettevõtte vajadustele seadistatud dokumente, mis on kättesaadavad vaid sinu ettevõtte töötajatele.

Automatiseerimine

Muudame sinu dokumentide ja lepingute koostamise nutikaks. Vaid mõne kliki ja andmevälja täitmisega koostad konkreetse õigustoimingu jaoks sobiva dokumendi.

Õigusabi

Dokumentide sisu automatiseerimisel ja loomisel abistavad sind meie kogenud juristid. Kui soovid, automatiseerime dokumendid koostöös sinu olemasoleva nõustajaga.

Dokumendihaldus

Töökeskkond on turvaline, lihtsasti kasutatav ja mitmete lisafunktsioonidega, mis katavad kõik dokumendihalduse aspektid.

Lisaks uute dokumentide koostamisele saad üles laadida ka juba olemasolevaid dokumente ja tsentraliseerida seeläbi ettevõtte õigusalaste dokumentide koostamine ja haldamine.

Nutikas sisu

Dokumentide koostamine on lihtne ja kiire. Mõne klõpsu ja andmevälja täitmisega koostad konkreetsele situatsioonile sobiva dokumendi.

Saad ise valida, millist osa dokumendipõhjast saavad töötajad muuta. Seeläbi on tagatud, et dokumendi põhi kasutamise käigus ei muutu.

Lisavõimalused

Lahendus pakub mitmeid nutikaid lisafunktsioone nagu ettevõtte andmete dokumenti sisestamine otse Äriregistrist, dokumentide digitaalne allkirjastamine ja ligipääsu jagamine allkirjastamiseks.

Dokumendipõhjade muutmine jäta Magilexi hooleks. Viime soovitud muudatused dokumendipõhja sisse kiiresti ja väikese kuluga. Soovi korral teeme seda koostöös sinu õigusnõustajaga.

Väärtused

Usaldusväärne

Teenuseid osutavad kogenud juristid. Meie poole võib pöörduda ka ettevõtluse väliste küsimustega, vajadusel aitame leida spetsialisti väljaspoolt.

Lihtne, kiire & mugav

Lahenduste kasutamine on lihtne ja jõuetekohane kõigile. Tellimine on mugav ja teenuse osutamine kiire.

Kulud kontrolli all

Teenuste ja toodete maksumus on  eelnevalt kokku lepitud. Arveldamisel ei teki ebameeldivaid üllatusi arve suuruse osas.